Macera Duşu

Macera Duşu, dekorasyonu doğal taş görünümlü özel duş kabinleridir.

İsteğe göre 1 kişilik veya birden fazla gruplarında yararlanabileceği odalar veya mağaralarda yapılmaktadır. Tek kişilik macera duşları, sauna ve buhar odasından çıktıktan sonra rahatlama amacıyla otantik bir atmosferde farklı su efektleri, ışık, ses ve müzik eşliğinde eğlence amaçlı olarak kullanılmaktadır. Sauna ve buhar banyosu sırasında ısınan vücudu serinletmek (şoklama) ve kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla girilen bu duşlar, aynı zamanda görme, dokunma ve koku alma duyularına da hitap eder. Soğuk sis, Tropik yağmur ve Fırtına efektleri ilgili butonlara basılarak çalıştırılır. Her efektin kendine has kokusu, rengi, su şiddeti ve sıcaklığı vardır.

Son zamanlarda oldukça ilgi görmeye başlayan macera duşları, normal yıkanma duşlarından farkı; kurulu olan sistemin daha fazla atraksiyon yapmasıdır.

Otellerin veya işletmelerin spa merkezlerinde aynı zamanda farklı duş efektleri, aromalı kokularıyla , ses ve renkli aydınlatmaları ile müzik eşliğinde eğlence amaçlı olarak da kullanılmaktadır.

Kullanıcıya tropikal meyve kokuları, renkli ışıklar ve kuş sesleri ile zenginleştirilmiş tropikal yağmur ormanlarından, fırtına sesi ve soğuk renk efektleriyle, destekleyici aromalarıyla birlikte kutup soğuğu gibi zıt uçlarda farklı heyecanını yaşatır.

macera-dusu - SPA-Macera-Dusu-2.jpg
macera-dusu - SPA-Macera-Dusu-1.jpg